Commercieel Gebouw te koop in Ontinyent, Valencia (Sant Rafael)

verkoop: 100.000 €
Ref. 1212 Oppervlakte 108 m2
Beschrijving
Commercieel Gebouw te koop in Ontinyent, met 108 m2 en 2 Toiletten.
Kenmerken
Verkoopprijs 100.000 €
Prijs/m² 926 €/m²
Bouwjaar 1980
Bebouwd 108 m2
Nuttig 108 m2

Contact

Wilt u meer informatie over dit eigendom? Vul dan het formulier in:

 Ja, ik aanvaard de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid
Uw agent
Vicente Vidal Amorós (Te koop)
Contact
Av. Daniel Gil 12 - bajo 46870 – Ontinyent
Volg ons op: